Drodzy przyjaciele, pracownicy Ochrony Zdrowia,

W ostatnim trudnym czasie walki z COVID-19, staramy się jeszcze bardziej Was wspierać. System Ochrony Zdrowia to nie tylko zasoby materialne, jak sprzęt czy preparaty, lecz przede wszystkim najważniejszym zasobem są Ludzie. Jesteśmy Wam wdzięczni za wasz trud, poświecenie i zaangażowanie jakie wkładacie w swoją ciężką pracę. Pielęgniarki, Lekarze, Ratownicy medyczni, Technicy, Salowe, wszyscy pracownicy Systemu Opieki Zdrowotnej stoicie na pierwszej linii frontu w walce z SARS-CoV-2. Właśnie Wy, najbardziej narażacie swoje zdrowie, by zadbać o jak najlepszą opiekę nad nami -pacjentami.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY, ŻE ZAWSZE MOŻNA NA WAS POLEGAĆ.

Jako firma przekazaliśmy w ostatnich latach tony preparatów na walkę z epidemią, a obecnie jak tylko możemy wspieramy w trudnym czasie wojny naszych sąsiadów na Ukrainie.

Firma MCPOLSKA.PL Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą rodzinną. Naszym najważniejszym celem jest wsparcie naszych Klientów, stąd ponad 10 lat nasze produkty pomagają zapobiegać oraz zwalczać zakażenia szpitalne.

Jesteśmy liderem w preparatach do sporobójczej dezynfekcji wysokiego poziomu:

• wszelkich powierzchni (rodzina produktów VIRUSOLVE ®️+),
  • urządzeń do dekontaminacji wyrobów medycznych i oczyszczania powietrza (gama urządzeń AIRDECON ®️) ,
  • sterylizacji plazmowej (NEUSTER)
  • preparatów do dezynfekcji wentylacji i klimatyzacji o pełnym spektrum działania (NANOCLEAN ®️).

Oferujemy również kompleksowe wyposażenie dla Centralnych Sterylizatorni, pomieszczeń dekontaminacyjnych.

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro, bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów.
Zapewniamy szkolenia, stałe bezpłatne doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy. Stale analizujemy trendy rynkowe, aby móc się nieustannie rozwijać oraz oferować bezpieczne towary i usługi o jakości przewyższającej wymagania klienta, w maksymalnym stopniu przyjazne dla użytkownika i środowiska. Oczekiwania klientów, gwarancja najwyższej jakości usług i towarów, terminowość dostaw znajdują się u podstaw naszego systemu zarządzania jakością.

Dziękuję, że jesteś z nami.

Życzę dużo zdrowia i radości oraz zapraszam do współpracy.

Agata Czuper z zespołem MCPOLSKA.PL

5 1 vote
Powiadom o
Would love your thoughts, please comment.x