NOWY STANDARD OCZYSZCZANIA POWIETRZA OCZYSZCZACZ POWIETRZA KLASY PREMIUM

Niezależna kontrola przepływu/dystrybucji powietrza – w celu ułatwienia umieszczenia w dowolnym miejscu w przestrzeni

Opatentowany filtr V-Bank — zwiększa powierzchnię i zapewnia wyższą zdolność pochłaniania kurzu

3x dłuższa rozpiętość filtra — w porównaniu z konwencjonalną filtracją HEPA — mniejsze wymagania konserwacyjne

Konstrukcja obudowy – 5052 malowane aluminium klasy morskiej, zapewnia 100% uszczelnienie wokół filtra

Łatwość konserwacji – szybki dostęp do filtra z tyłu urządzenia

Wydajność 99,99% przy wielkości cząstek 0,007 mikrona

Wysoka wydajność przepływu powietrza – zapewnia wysokie m3/h / CFM przy niskim zużyciu energii

Szybkość przepływu powietrza – 950 CFM (nominalna) równa 1614 m3/h

Mobilna konstrukcja – wbudowane obrotowe kółka 3,5” z blokadą bezpieczeństwa, uchwyt na całej szerokości ułatwiający przemieszczanie

Cztery prędkości wentylatora ułatwiające sterowanie

OCZYSZCZACZ KLASY PREMIUM

Innowacyjna technologia Pure® 2 oraz wydajność, która nie ma sobie równych – to dzięki nim Airdecon Pure® 2 wyznacza nowe standardy wśród systemów oczyszczania powietrza klasy premium. System został zoptymalizowany, aby zapewnić usuwanie zanieczyszczeń gazowych takich jak spaliny, brzydkie zapachy oraz lotne związki organiczne LZO (nadtlenek wodoru, kwas nadoctowy, OPA, aldehyd glutarowy itd.) Połączenie technologii FS oraz filtra z węgla aktywnego z utleniaczami eliminuje zanieczyszczenia takie jak alergeny, bakterie, wirusy, kurz oraz szkodliwe cząstki o wielkości do 0.007 mikrona. Idealny wybór do stosowania w szpitalach, domach opieki, miejscach pracy oraz dużych przestrzeniach mieszkalnych – tworzy zdrowe środowisko dla pacjentów, współpracowników, członków rodziny i znajomych.

Airdecon Pure® 2 jest w stanie całkowicie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o dużej kubaturze (np. 100 m3 w ciągu 10 minut) od podłogi aż po sufit, każdy najmniejszy kąt i zakamarek – co 10 minut.

Innowacyjny filtr w kształcie litery V to dużo większa powierzchnia filtrowania, która mieści się w zaskakująco małej przestrzeni.  Dobrze przemyślany design sprawia,
że wymiana filtra jest bardzo prosta. Wystarczy tylko wyjąć stary filtr i wstawić w jego miejsce nowy. Dzięki nowej modułowej koncepcji Airdecon Pure® 2 wszystkie modele z linii są wyposażone w dokładnie taki sam wkład.

System oczyszczania Airdecon Pure® 2 to rewolucyjne rozwiązanie na rynku filtrów powietrza – wysokowydajny i przyjazny dla środowiska jak żaden inny.

OPIS

WŁAŚCIWOŚCI

ZASTOSOWANIE

XXXX

WYDAJNOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

Przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi.

OPAKOWANIA

Waga: 70 kg (155 funtów)
Wymiary: wys. – 1118mm (44”), szer. – 457mm (18”), gł. – 711mm (28”)